Veľkoobchodné podmienky pre Slovenskú republiku a Českú republiku

Vážení veľkoodberatelia, veľmi si vážime Váš záujem o spoluprácu s Mylo. Pre správne vybavenie Vašich objednávok alebo dopytu venujte, prosím, pozornosť nasledujúcim informáciám. Ak ste firma s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky alebo Českej republiky, svoj záujem o distribúciu a predaj kozmetiky značky Mylo môžete prejaviť vyplnením formulára na stránke http://www.mylo.sk/dôležité-informácie/pre-veľkoodberateľov

alebo zaslaním dopytu na emailovú adresu mylo@mylo.sk

Vo Vašom emaile, prosím, vždy uvádzajte všetky firemné a kontaktné údaje (IČO, IČ DPH, fakturačnú a dodaciu adresu, email, telefón).

Veľkoobchodné objednávky nie je možné realizovať cez e-shop www.mylo.sk.

Veľkoobchod sa riadi samostatným veľkoobchodným cenníkom. V ňom sú uvedené veľkoobchodné ceny v eurách bez DPH a odporúčané maloobchodné ceny v eurách s DPH. Tento cenník Vám bude zaslaný po zvážení, či o spoluprácu máme záujem. Pri výbere nových veľkoobchodných odberateľov zvažujeme niekoľko kritérií tak, aby filozofia nášho budúceho veľkoodberateľa bola v súlade s našou. O našej filozofii sa viac dozviete na http://www.mylo.sk/moja-filozofia


Objednávanie

Veľkoobchodné ceny môžu byť odberateľovi poskytnuté, ak je objednávka vyššia ako 100 € bez DPH a ide o firmu s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky alebo Českej republiky.

Konkrétnu objednávku posielajte elektronicky na mylo@mylo.sk

Objednávka musí obsahovať názov alebo katalógové číslo tovaru (viď aktuálny Veľkoobchodný cenník) a počet objednávaných kusov.

Keďže ide o výrobu čerstvej prírodnej kozmetiky v malých dávkach, nie vždy je všetko hneď skladom. Ak je tovar skladom, odosielame ho do 5 pracovných dní. Ak tovar nie je skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať emailom, navrhneme Vám alternatívne tovary alebo možnosť počkať na tovar, pokým bude opäť skladom.


Fakturácia

Faktúru prikladáme ku každej objednávke, je platným daňovým dokladom a zároveň slúži aj ako dodací list. Je vo Vašom záujme, aby ste skontrolovali jej správnosť.

V prípade, že Vám faktúra v balíku neprišla, alebo potrebujete jej kópiu, kontaktujte nás na mylo@mylo.sk

Tovar zasielame na dobierku, alebo faktúru.

Splatnosť faktúry je 2 týždne. Nie je možné realizovať ďalšiu objednávku, kým faktúra alebo dobierka za predošlý tovar nie je uhradená. Táto informácia sa vzťahuje na firmu s rovnakým IČO.

Pri zásielkach na dobierku platíte priamo prepravcovi pri prevzatí tovaru.

Až do úplného uhradenia faktúry je tovar v našom vlastníctve (Mylo, Mierová 25, 90027 Bernolákovo, IČO 51 003 198 . Čiastkové úhrady faktúr sa nepovažujú za splnenie povinnosti uhradiť plnú sumu za tovar.

V prípade platby vopred je možné si uplatniť 5% zľavu z faktúry. Záujem o túto možnosť je potrebné uviesť pri samotnom objednávaní tovaru. Po objednaní Vám bude vystavená faktúra. Po uhradení faktúry a pripísaní prostriedkov na náš účet Vám tovar odošleme do 3 pracovných dní.

Všeobecné obchodné podmienky nájdete na http://www.mylo.sk/dôležité-informácie/obchodné-podmienky


Doručenie

  • Tovar zasielame priamo z výrobne prírodnej kozmetiky, ktorú schválil regionálny úrad verejného zdravotníctva a nachádza sa na Topoľčianskej 18, v Bratislave.

  • Doprava je realizovaná prepravnou spoločnosťou Zásielkovňa.cz alebo kuriérom Slovenskej pošty.

  • Poštovné a balné pri objednávke do 150 € bez DPH závisí od váhy balíka a jej cena je stanovená podľa aktuálneho cenníka prepravnej spoločnosti. U objednávok nad 150 € bez DPH je poštovné a balné zadarmo.Testery k produktom

Pre kamenné predajne poskytujeme testery s 30% zľavou z veľkoobchodnej ceny. Ide o plnohodnotný produkt s nálepkou "TESTER".

Testery je možné objednať:

  • 2 x do roka po 1ks,
  • 1ks testeru z daného produkty na jednu kamennú predajňu.


Záver

Obsah stránky mylo@mylo.sk podlieha autorskému právu. Aj v prípade, že je s Vami nadviazaná veľkoobchodná spolupráca, musíte toto právo rešpektovať a dodržiavať. Kopírovanie a šírenie loga, textov a obrázkov je dovolené, len ak je uvedený ich zdroj, resp. autor a s predošlým písomným súhlasom majiteľa stránky www.mylo.sk

Objednaním tovaru súhlasíte s týmito podmienkami.Ďakujeme a veríme, že budete spokojní.
mylo

Kontakt: mylo@mylo.sk