Veľkoobchodné podmienky pre Slovenskú republiku a Českú republiku

Vážení veľkoodberatelia, veľmi si vážime Vášho záujmu o spoluprácu s Mylo. Pre správne vybavenie Vašich objednávok alebo dopytov venujte prosím pozornosť nasledujúcim informáciám. Ak ste firma s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky alebo Českej republiky svoj záujem o distribúciu a predaj kozmetiky zn. Mylo môžete prejaviť vyplením formulára na stránke http://www.mylo.sk/dôležité-informácie/pre-veľkoodberateľov

alebo zaslaním dopytu na emailovú adresu mylo@mylo.sk

Vo Vašom emaile prosím stále uvádzajte všetky firemné a kontaktné údaje (IČO, IČ DPH, fakturačnú a dodaciu adresu, email, telefón).

Veľkoobchodné objednávky nie je možné realizovať cez eshop www.mylo.sk

Veľkoobchod sa riadi samostatným veľkoobchodným cenníkom. V ňom sú uvedené veľkoobchodné ceny v € bez DPH a odporúčané maloobchodné ceny v € s DPH. Tento cenník Vám bude zaslaný po Vašom kontaktovaní a našom zvážení či o spoluprácu máme záujem. Pri výbere nových veľkoobchodných odberateľov zvažujeme niekoľko kritérií, tak aby filozofia nášho budúceho veľkoodberateľa bola v súlade s našou. O našej filozofii sa viac dozviete na http://www.mylo.sk/moja-filozofia


Objednávanie

Veľkoobchodné ceny odberateľ môže dostať ak je objednávka vyššia ako 100 € bez DPH a ide o firmu s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky alebo Českej republiky.

Konkrétnu objednávku posielajte elektronicky na mylo@mylo.sk

Objednávka musí obsahovať názov alebo katalógové číslo tovaru (viď aktuálny Veľkoobchodný cenník) a počet objednávaných kusov.

Keďže ide o výrobu čerstvej prírodnej kozmetiky v malých dávkach, nie vždy je všetko hneď skladom. Ak je tovar skladom, odosielame ho do 5 pracovných dní. Ak tovar nie je skladom, ste o tejto skutočnosti informovaný emalom, sú Vám navrhnuté alternatívne tovary alebo možnosť počkať na tovar pokým bude opäť skladom.


Fakturácia


Faktúru prikladáme do každej objednávky, je platným daňovým dokladom a zároveň slúži aj ako dodací list. Je v záujme Vás aby ste skontrolovali jej správnosť.
V prípade, že Vám faktúra v balíku neprišla, alebo potrebujete jej kópiu, kontaktujte nás na mylo@mylo.sk

Tovar zasielame na dobierku, alebo faktúru.

Splatnosť faktúry je 2 týždne. Nie je umožnené realizovať ďaľšiu objednávku pokým faktúra alebo dobierka za predošlý tovar nie je uhradená. Táto informácia sa vzťahuje na firmu s rovnakým IČO.

Pri zásielkach na dobierku platíte priamo prepravcovi pri prevzatí tovaru

Všeobecné obchodné podmienky nájdete na http://www.mylo.sk/dôležité-informácie/obchodné-podmienky


Doručenie

  • Tovar zasielame priamo z výrobne prírodnej kozmetiky, ktorú schválil regionálny úrad verejného zdravotníctva a nachádza sa na Topoľčianskej 18 v Bratislave.

  • Doprava je realizovaná prepravnou spoločnosťou Zásielkovňa.cz alebo kurierom Slovenskej pošty.

  • Poštovné a balné pri objednávke do 150 € bez DPH závisí od váhy balíka a jej cena je stanovená podľa aktuálneho cenníka prepravnej spoločnosti. U objednávok nad 150 € bez DPH je poštovné a balné zadarmo.

Záver

Obsah stránky mylo@mylo.sk podlieha autorskému právu. V prípade, že je s Vami nadviazaná veľkoobchodná spolupráca musíte toto právo rešpektovať a dodržiavať. Kopírovanie textov a obrázkov je dovolené len v prípade, že je uvedený ich zdroj, resp. autor.

Objednaním tovaru súhlasíte s týmyto podmienkami.Ďakujeme za pozornosť a verím, že budete spokojní.
Mylo

Kontakt: mylo@mylo.sk